Stomatolog dla kotów - Warszawa Stomatolog dla psów - Warszawa

Zobacz wszystkie problemy >


endodoncja


periodontologia


profilaktyka stomatologiczna


leczenie stomatologiczne


chirurgia szczękowo-twarzowa


onkologia weterynaryjna

Jestem Absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, a od grudnia 2017 roku realizuję program rezydentury w European Veterinary Dental College, po którym już niedługo mam nadzieję uzyskać tytuł Dyplomaty EVDC w dziedzinie stomatologii weterynaryjnej. 

Współprowadzę warsztaty stomatologiczne dla lekarzy weterynarii organizowane w Polsce przez Sekcję Stomatologii PSLWMZ, a za granicą warsztaty w ramach kursów organizowanych przez European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS). 

Jestem współautorką i tłumaczem publikacji naukowych z zakresu stomatologii weterynaryjnej.

Chcąc rozwijać się zawodowo regularnie biorę udział w kongresach stomatologii weterynaryjnej organizowanych przez European Veterinary Dental Society, którego jestem członkinią i odbyłam specjalistyczne zagraniczne staże, między innymi w:

– uniwersytecie medycyny weterynaryjnej „vetmeduni” w Wiedniu (Austria)

– klinice dr Brooka Niemca (Dyplomaty AVDC, EVDC w dziedzinie stomatologii weterynaryjnej) w San Diego (California, USA) 

– klinice dr Chrisa Vissera (Dyplomaty EVDC, AVDC w dziedzinie stomatologii weterynaryjnej) w Phoenix (Arizona, USA)

– klinice dr Vojtecha Novaka (specjalisty anestezjologa) w Pradze (Czechy) 

– klinice dr Janosa Butinara (specjalisty onkologa) w Postojnej (Słowenia) 

Jeszcze przed podjęciem studiów na SGGW, ukończyłam higienę stomatologiczną oraz pracowałam w warszawskich klinikach stomatologicznych, dzięki czemu poznałam standardy oraz zasady obowiązujące w stomatologii ludzkiej. 

Na co dzień najwięcej uwagi i zaangażowania przykładam do pracy klinicznej, niemniej każdą wolną chwilę poświęcam na czytanie specjalistycznej literatury. Prywatnie „jestem uzależniona” od dwóch adoptowanych kundelków: Koki i Hery, a od niedawna realizuję się w roli mamy małego Remka 😊 


tel. +48 790 659 411

e-mail: emiliaklim.vet@gmail.com

STOMAVET Emilia Klim Przychodnia Weterynaryjna

ul. Wąwozowa 22 lokal E02-796 Warszawa